Jaunumi:

Seko mums:

www.facebook.com/headstart.norden

www.instagram.com/headstart_norden

--------------------------------------------------------------------

Ir bijuši labāki laiki, tomēr dzīve neapstāsies. 

Mums ir sakarīgs sadarbības piedāvājums sporta veikaliem un sporta klubiem.

Esi ieinteresēts? Raksti: headstart@headstartNorden.com


  "headstart focus plus" produktu klāsts:

"headstart focus plus" citronu, meža ogu vai citrusa kivi garšas pulveris ogļhidrātu dzēriena sagatavošanai. Sastāvā augu ekstrakti, vitamīni, kalcijs un magnēzijs. Pieejams 500 un 1.500 gramu iepakojumos.

"headstart focus plus" 0,5 litru dzēriens ar citrusa un kivi augļu garšu un augu ekstraktiem. 23% augļu saturs, ieskaitot vitamīnus un kalciju.

"headstart Aktiv plus" augļu graudaugu 30 gramu batons ar augstu šķiedrvielu saturu un bez konservantiem.

"headstart focus plus" jāņogu garšas pulveris minerālu un vitamīnu dzēriena pagatavošanai. Iepakojumā 300 gramu, kas ir pietiekoši 37,5 litru dzēriena sagatavošanai.

"headstart" dzēriena pudele, 0,8 litri

Atsauksmes: 

Esmu Miks Peleckis, MTB un eMTB enduro braucējs. Enduro disciplīna ir īpaša ar to, ka tā apvieno fizisko aspektu no XC un aizraujošo nobrauciena daļu no DH. Tas nozīmē garas dienas uz velosipēda, un ne mirkļa atslābuma vai koncentrācijas zuduma. Tieši ar šiem diviem aspektiem man palīdz funkcionālais dzēriens headstart, jo ir ļoti svarīgi nepazaudēt "asumu" arī pēc grūtiem un gariem kāpumiem. headstart sāku dzert jau pagājušā gadā piedaloties eTMB sacensībās apkārt Monblānam, šogad plānoju piedalīties arī EWS-E sacīkšu seriālā, taču lielāko efektu jūtu to lietojot ikdienas treniņprocesā. Noteikti vērts pamēģināt visiem, kam ikdiena ir stresa un saspringuma pilna!"

Miks Peleckis | MTB/eMTB enduro riteņbraucējs

--------------------------------------------------

Izmantoju headstart jau kopš 2013. gada. Man šis produkts palīdzēja pacelt manu darba apjomu gan lecot Freestyle motokrosa treniņos un šovos, gan arī šobrīd palīdz darbā - trenējot un apmācot jauniešus LMT Autosporta Akadēmijas nodarbībās. Tas ir ļoti atbildīgs darbs, kur nepieciešama augsta līmeņa koncentrēšanās. Mans sabiedrotais ir headstart.

Mārtiņš Aleksandrovičs | LMT Autosport Academy  

--------------------------------------------------

headstart ir mans sabiedrotais gan treniņos, gan sacensībās. Manā sporta veidā adrenalīns reizēm var uzsist augstāk par skaidru prātu spriedzē! Tas nepadara mani par uzvarētāju, bet reāli palīdz procesā, koncentrēties un neaizpeldēt, palikt fokusā, kad katra nianse ir svarīga, lai sasniegtu mērķi. Iesaku to ikvienam, kurš savam uzdevumam pieiet ar kārtīgu atdevi un vēlas sasniegt labākos rezultātus.

Andris Grīnfelds | FIM SuperEnduro World Championship 

Pirkumu grozs