Kas ir "headstart focus plus"?

- headstart focus plus ir balstīts uz funkcionālu dzērienu bez kofeīna un konservantiem, kas uzlabo koncentrāciju, fizisko veiktspēju un veicina stresa samazināšanos. 

Vai "headstart focus plus" ir enerģijas dzēriens?

- Kategoriski nē, "headstart focus plus" sastāvā nav atrodams kofeīns, taurīns vai kāds no veselību ietekmējošiem stimulantiem.

Kas varētu būt "headstart focus plus" lietotāji?

- "headstart focus plus" bez vecuma ierobežojuma ieteicams lietot amatieriem un profesionāliem sportistiem, skolniekiem un studentiem, tālbraucējiem, ceļotājiem, medniekiem un biroju darbiniekiem. Bez izņēmuma visiem, kuriem veicamā uzdevuma izpildei nepieciešams mazināt stresu un uzlabot koncentrēšanos.

Lietošana:

- headstart focus plus ir jādzer nelielos daudzumos. Apmēram 100 ml ik pēc 50 - 60 minūtēm. Tādējādi tiek garantēta optimāla organisma apgāde ar 500 ml headstart focus plus aptuveni 4 - 5 stundu garumā.

"headstart focus plus" ir atšķirīgs!

- headstart focus plus neizraisa hiperglikēmiju! Tas nodrošina, ka šī ķermeņa un smadzeņu enerģija ir vienmērīgi pieejama, tādējādi koncentrācija un fiziskā veiktspēja ilgākā laika posmā ir ievērojami uzlabojusies. Dzēriena headstart focus plus sastāvs izraisa stresa līmeņa samazināšanos jau dzēriena lietošanas laikā. 

Kā pareizi lietot "headstart focus plus" lai sasniegtu optimālu rezultātu?

- Aptuveni 20 minūtes pirms vēlamās pievienotās vērtības iegūšanas (koncentrācijas uzlabošanas, fiziskā snieguma uzlabošanas un stresa samazināšanas). Šoreiz nepieciešams, lai dzēriens no gremošanas sistēmas ieplūst asinsritē un ir pieejams organismā. 

Vai lietojot "headstart focus plus" jūs iegūsiet lieko svaru, jo saskaņā ar etiķeti tajā ir iekļauts daudz cukura?

- Nē, jo headstart focus plus neizraisa hiperglikēmiju. Ķermenis un smadzenes tiek vienmērīgi apgādātas ar enerģiju, savukārt koncentrācija tiek ievērojami uzlabota ilgākā laika posmā, un tādējādi kopējais cukura daudzums tiks sadedzināts.
Tas neattiecas uz saldināto dzērienu patēriņu, jo tie izraisa hiperglikēmiju. Tādējādi insulīna sekrēcija izraisa ievērojamu fizisko nogurumu, milzīgu koncentrācijas trūkumu (hiperglikēmiju) un cukura nogulsnēšanos aknās (taukainas aknas) vai cukura uzkrāšanos taukaudos.

Vai "headstart focus plus" var jaukt ar kādu citu dzērienu?

- Jā, jebkurā daudzumā. Vislabāk, ar negāzētu ūdeni.
Brīdinājums! Nekad neatšķaidiet headstart focus plus ar saldinātajiem dzērieniem vai ko līdzīgu, jo tādējādi tiek izraisīta pastiprināta insulīna izdalīšanās un tiek zaudēta pievienotā vērtība, ko rada headstart focus plus. 

Vai "headstart focus plus" ir piemērots diabēta slimniekiem?

- Jā, ar headstart focus plus Jūs panākat ļoti pastāvīgu un ilgstošu cukura līmeni asinīs. 100 ml = 0,98 BE.

Vai ir iespējams izdzert par daudz "headstar focus plus"?

- Nē, jo headstart focus plus ir radīts uz augļu sulas bāzes un nesatur kofeīnu vai konservantus. 

Vai "headstart focus plus" var lietot bērni?

- Jā, bez vecuma ierobežojuma. headstart focus plus ir radīts uz augļu sulas bāzes un nesatur kofeīnu vai konservantus. 

Ar ko "headstart focus plus" atšķiras no cities līdzīgiem dzērieniem?

Vēl viena atšķirība ir ļoti augsta kuņģa izturība stresa apstākļos, kā arī būtisks smadzeņu darbības efektivitātes uzlabojums, un tādējādi mēs iegūstam uzlabotu koordināciju, reaģēšanas spējas, spēju koncentrēties un, galvenokārt, stresa samazināšanos. 

Kopš kura laika "headstart focus plus" ir pieejams?

- 2000. gadā sporta zinātnieki uzsāka attīstīt headstart focus plus, 2008. gada olimpiskajās spēlēs Pekinā pirmo reizi tika sekmīgi pielietots šis dzēriens. 
Kopš 2012. gada headstart focus plus ir pieejams specializētos sporta preču veikalos, aptiekās un veselības aprūpes veikalos.
Piezīme! Austrijā headstart focus plus ir pieejams aptiekās. 

- headstart focus plus atšķiras no daudziem citiem līdzīgiem dzērieniem ar to, ka tā lietotājs vienlaikus uzņem ogļhidrātus, minerālvielas un vitamīnus.

Pirkumu grozs